Plandeki na altany

/Plandeki na altany
Plandeki na altany 2018-03-19T12:39:54+00:00

Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych plandek na altany. Piękne plandeki z oknami zabezpieczą każda altanę przed wiatrem oraz deszczem.

Przy projektowaniu plandek kładziemy nacisk na ich funkcjonalność, wytrzymałość oraz estetykę. Po zamontowaniu plandek Państwa altana będzie użyteczna również w chłodne dni. Zyska na funkcjonalności, wyglądzie, a odpowiednio dobrany kolor podkreśli jej charakter.

Plandeki do altanek wykonywane są z estetycznej tkaniny PVC 680 g/m2. Ten rodzaj materiału plandekowego posiada największą gamę kolorów (ecru i odcienie brązu) i gwarantuje wysoką wytrzymałość. W plandeki wgrzewane są okna. Wysoko przezroczysta folia posiada podobną gramaturę co materiał plandekowy, dzięki temu tworzą jednolitą całość. Maksymalna wysokość okna wynosi 170cm. Plandeki posiadają potrzebny osprzęt do montażu na altanie. Wszystkie plandeki zaopatrzone są w paski do zwijania i podwieszania oraz chwytki obrotowe, kolorystycznie dopasowane materiału plandekowego (srebrne lub złote). Pozwalają one na szybki i prosty montaż oraz demontaż plandeki z altanki.

Montaż plandek wykonywany jest do 3 tygodni od potwierdzenia zamówienia. Plandeki na altany montowane są przez naszego pracownika.

Aby otrzymać ofertę prosimy o zmierzenie altany. Jeśli nie wiedzą Państwo jak poprawnie ją zmierzyć prosimy o skorzystanie z naszego poradnika, który znajduje się TUTAJ.

Zależy nam na dopasowaniu oferty do Państwa potrzeb dlatego każda oferta jest przygotowywana indywidualnie.